Exotika
Taliansko
Grand Seas Resort Hostmark, Egypt, Hurghada, 30.8.2017, All inclusive
Číslo termínu: 53706382

Grand Seas Resort Hostmark

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Grand Seas Resort Hostmark

Termín:

30.8.2017 - 6.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
371 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Grand Seas Hostmark
Kategória hotela: ****
Poloha

Pri pláži cca 10 km južne od letiska a cca 13 km od centra Hurghady (doprava za poplatok).

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia, obchody so suvenírmi, konferenčná miestnosť, lekáreň, automat na výmenu peňazí, vonkajší bazén s časťou pre deti, bar pri bazéne, lehátka, slnečníky a osušky pri bazéne a na pláži zadarmo.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia (individuálne),) TV / sat., Telefón, minibar za poplatok, trezor zdarma, balkón alebo terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

FR: pozri DR, výrazne priestrannejšie.

SU: pozri DR, naviac obývaciu izbu.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Zábava

Animačné a zábavné programy pre deti i dospelých.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora v chránenej plytkej lagúne. Možnosť kúpania aj na otvorenom mori (tu možnosť šnorchlovania). Slnečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma. Bar a sprchy na pláži.

Šport
Zadarmo: plážový volejbal, vodné pólo, fitnes, stolný tenis, tenis (do 17.00 hod., Vybavenie za poplatok), šípky, boccia Za poplatok: biliard, potápačské centrum, vodné športy na pláži, sauna, para, jacuzzi, masáže
Deti

Detská časť bazéna, miniklub, ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večere formou bufetu Popoludňajší ľahký snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a zmrzlina Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-24.00 hod.) K dispozícii balená voda (malé fľaše)
Platobné karty

VISA, MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.grandseas-hostmark.com/
Internet
Za poplatok: internetový kútik, WiFi v lobby
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba / suite (FR / SU): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 30. 8. 1:00
Návrat: 6. 9. 10:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK