Exotika
Taliansko
Nubia Aqua Beach Resort, Egypt, Hurghada, 28.8.2017, All inclusive
Číslo termínu: 57508132

Nubia Aqua Beach Resort

Egypt » Hurghada

, starstarstarstarstar

LM


Nubia Aqua Beach Resort

Termín:

28.8.2017 - 4.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
354 € Konečná cena


Poloha

Priamo pri piesočnatej pláži cca 21 km severne od letiska, staré centrum Hurghady (Dahar) cca 13 km a nové centrum (Sakkala) cca 17 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, automat na výmenu peňazí, hlavná reštaurácia, reštaurácia `a la carte (libanonská, talianska, ruská, čínska), niekoľko barov, lekár, arkáda s obchodíkmi a konferenčná sála. Vonku 3 bazény (1 v zime vyhrievaný), detský bazén, jacuzzi, bar pri bazéne. Lehátka, slnečníky a osušky zdarma pri bazénoch aj na pláži.

Ubytovanie
DR / DRP: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, minibar (denne zadarmo dopĺňaný menší fliaš vody na osobu), TV / sat., Trezor zdarma, balkón alebo terasa. DRPV: pozri DR, výhľad na bazén.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné a večerné animačné a zábavné programy, diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s dlhým plytkým vstupom do mora priamo pri hoteli (vo vode kamene, odporúčame obuv), pre ľahší prístup do vody možno využiť mólo. Bar a snack bar na pláži.

Šport
Zadarmo: plážový volejbal, fitness, obrie šachy. Za poplatok: minigolf, vodné športy na pláži, masáže, potápanie, biliard.
Deti

Detský bazén, vodné šmykľavky, detský klub, detské ihrisko, minidisko, stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahké občerstvenie počas dňa Nočná snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a zmrzlina Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodín denne, podľa otváracej doby jednotlivých barov) Možnosť večere v 4 `a la carte reštauráciách (v každej 1x za pobyt, nutná rezervácia)
Platobné karty

VISA, MC.

Wellnes
Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, masáže, turecké kúpele.
Internet

Za poplatok: WiFi v celom areáli, internetová kaviareň.

Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRPV): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 28. 8. 18:00
Návrat: 5. 9. 3:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK