Exotika
Taliansko
Rotana Coral Beach Resort, Egypt, Hurghada, 28.8.2017, All inclusive
Číslo termínu: 57508406

Rotana Coral Beach Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Rotana Coral Beach Resort

Termín:

28.8.2017 - 4.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
364 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Hurghada Coral Beach
Poloha
Priamo pri dlhej piesočnej pláži cca 19 km južne od centra Hurghady (hotelový shuttle bus za poplatok) a asi 17 km od letiska.
Vybavenie

Rozľahlý komplex prízemných bungalovov v krásnej záhrade. Vstupná hala s recepciou, bezpečnostné schránky zdarma, zmenáreň, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, `a la carte reštaurácie (rybia a talianska), orientálna kaviareň, niekoľko obchodíkov, čistiareň, lekár. Vonku 2 bazény pre dospelých, detský bazén, bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami, matracmi, slnečníkmi a osuškami zdarma.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor zdarma, minichladničku (naplnenie za poplatok, 1 fľaša vody zdarma dopĺňaná denne) a terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

DRBF: pozri DR, najbližšie k moru.

FR2: pozri DR, spálňa a oddelená obývacia izba s 2 sofa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Diskotéka za poplatok, animačný program pre deti i dospelých.

Pláž

Krásna dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom priamo pri hoteli (vhodná pre deti), slnečníky, ležadlá, matrace a osušky zdarma, bar a sprchy na pláži, pri hotel koral vhodný na šnorchlovanie.

Šport
Zadarmo: tenis (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, biliard, plážový volejbal, šípky, fitness. Za poplatok: vodné športy, potápačské centrum, masáže, jazda na koni a na ťave.
Deti

Detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby po celých 24 hodín; miestne vína sú podávané v rámci all inclusive iba počas obedov a večerí 1x za pobyt možnosť večere v `a la carte reštaurácii (určené menu, rezervácia nutná) Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky a popoludňajší zmrzlina pre deti Po predchádzajúcej rezervácii 30 minút tenisu a 30 minút biliardu za pobyt 1x za pobyt doprava do centra Hurghady
Platobné karty

AMEX, VISA, MC, Diners Club.

Internet
Za poplatok: internetový kútik, WiFi v lobby
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV / DRBF): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Rodinný pokoj (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 28. 8. 18:00
Návrat: 5. 9. 3:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK