Exotika
Taliansko
Side Kum, Turecko, Turecká riviéra, Side, 7.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 62289485

Side Kum

Turecko » Turecká riviéra » Side

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Side Kum

Termín:

7.3.2018 - 14.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


360 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Side Kum Hotel
Hotel
Hotel Side Kum Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza cca 600 m od dlhej piesočnatej pláže v Kumköy (k dispozícii je kyvadlová doprava). Mesto Side s mnohými obchodmi a reštauráciami je vzdialené asi 5 km a mesto Manavgat asi 7 km.

Popis: Rekreačný hotel sa skladá celkom zo 197 izieb, z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov. Stavebné komplexy sú spojené malým podchodom. Medzi hotelové zariadenia patrí lobby s recepciou, WiFi zadarmo v priestore recepcie, internetový kútik (za poplatok), bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, cukráreň, niekoľko obchodov, moderné kúpele a vyhrievaný krytý bazén.

Ubytovanie:

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, minibarom, kúrením (individuálne), satelitným TV a balkónom. Ekonomické izby sa líšia v umiestnení, veľkosti a vybavení. Rodinné izby majú 2 spálne bez spojovacích dverí.

Šport: Šípky, fitness centrum, turecké kúpele a sauna; denný zábavný program a šport, hry a večerná show. Za poplatok: stolný tenis, Game Center a procedúry vo wellness centre.

Deti:

Mini klub pre deti vo veku 4-12 rokov.

Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hod. - 24 hod.. 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (v závislosti od dostupnosti, nutná rezervácia).
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK